Online prihláška

Javorová 4, 974 09 Banská Bystrica
0903 369 963 |  tktlaciarik@gmail.com

Tenis je naša vášeň, zábava, aj práca. V roku 2001 sme založili tenisový klub Tlačiarik s cieľom vytvoriť v Banskej Bystrici priestor pre malých tenistov. Naša filozofia bola postavená na vybudovaní tenisového klubu, ktorý bude umožňovať deťom prežiť plnohodnotné detstvo pozostávajúce nielen z rodinných a školských povinností ale aj zdravého pohybu, zmysluplného využitia voľného času a rozvoja ich osobnosti.

Od začiatku sme vedeli, že bez kvalifikovaných trénerov nebudeme napredovať
Zatiaľ čo ostatné tenisové kluby využívali služby brigádnikov, my sme začlenili do tréningového procesu trénerov s pedagogickým vzdelaním. Svoje licencie si pravidelne obnovujú každé dva roky a vzdelanie dopĺňajú na seminároch a školeniach. Pre rodičov je to predovšetkým záruka minimálnej úrazovosti, plynulého výkonnostného rastu a všestranného formovania osobnosti.

Tenisová škola Stanislav Cholvád7 dôvodov prečo si vybrať našu tenisovú školu

 1. U nás nemusíte platiť žiadne mesačné poplatky, môžete platiť len za tréningy, ktoré absolvujete;
 2. Tréningy prebiehajú vo vašom regióne Fončorda alebo Sásová;
 3. Všetci naši tréneri majú vysokoškolské pedagogické vzdelanie, šéftréner Mgr. Stanislav Cholvád má trénerskú „ B " licenciu – jednu z najvyšších v regióne;
 4. Ako jediní v regióne využívame pri tréningoch najmodernejší nahrávací stroj zn. Loebster;
 5. Deti po dohode z tréningu odvezieme klubovým vozidlom bezpečne až domov;
 6. Prispôsobíme čas tréningov vášmu harmonogramu;
 7. Tenis si môžete najprv zadarmo vyskúšať, napríklad na mesiac.

Sme tenisová škola pre všetkých

Nechceme aby bol tenis len pre „vyvolených" preto sme naše ceny nastavili na najnižšie v banskobystrickom regióne. Spolu s férovým systémom kedy zaplatíte len za tréningy, ktoré absolvujete, už nikdy nemusíte povedať svojmu dieťaťu, že na tento koníček nemáte.

Nezostali sme len pri tenisovej škole

Počas letných prázdnin sa postaráme o vaše deti v letných tenisových táboroch, ktoré vedieme dennou formou alebo ako pobytové tábory. Sú určené pre všetky deti od 5 do 15 rokov bez akýchkoľvek limitov z hľadiska tenisovej vyspelosti. Ponúkajú skvelé zážitky, zdravý pohyb, zábavu a veľa nových kamarátov. Čo viac môžete počas leta dopriať svojim ratolestiam?

Postaráme sa o tenisovú výstroj za najnižšie ceny

Bez dobrej výstroje sa v žiadnej tenisovej škole nedá trénovať. Dokážeme pre vás zabezpečiť nielen poradenstvo pri výbere správnej tenisovej rakety, obuvi, oblečenia a ich zakúpenie za vynikajúce ceny ale aj spoľahlivé služby.

Tenis je hra pre všetkých

Aj pre dospelých. Na našich kurtoch radi uvidíme aj dospelých, rekreačných tenistov. Zábava s priateľmi a zdravý pohyb v súčasnom uponáhľanom svete pomôže zhodiť tony nazbieraného stresu. Naše kurty sa nachádzajú v Banskej Bystrici v Sásovej a Fončorde, takže to budete mať blízko nech bývate v ktorejkoľvek časti mesta. Pokiaľ sa budete chcieť v tenise zdokonaliť, ochotne pomôžeme radami profesionálneho trénera.

Výsledky našej tenisovej školy

Môžeme sa pochváliť výbornými výsledkami našich zverencov. Najväčšie ambície sa v roku 2008 spojili s tvrdou prácu, ktorá bola odmenená týmito úspechmi:

 • P. Jureková na turnajoch C a D kategórie v mladších a starších žiačkach dosiahla 5 celkových víťazstiev a 3 postupy do finále
 • Mladší žiaci Martin Styk a Andrej Marko v II. triede obsadili 1. miesto a postúpili do I. triedy
 • Starší žiaci Martin Styk, Lukáš Ivanovič, Michal Briak, Róbert Kuklica Adrián Vrbický a Filip Medveď obsadili v II. triede 2. až 5. miesto
 • Dorastenci Filip Bočkay, Ľubor Hrivnák, Lukáš Ivanovič, Patrik Ivanovič, Filip Kšenzuliak obsadili 3. miesto v III. Triede

Zakladáme si na osobnom prístupe a úzkej spolupráci s rodičmi

Spoločne preberáme tenisové pokroky, vytvárame plány, na turnajoch fungujeme ako jeden tím. Pokiaľ budete chcieť nerušene sledovať ako sa darí vašej ratolesti, môžete tak urobiť priamo v hale alebo si v našej klubovni oddýchnuť pri voňavej káve alebo teplom čaji. 

Spojte sa s nami a dajte svojmu dieťaťu tenisovú šancu

Vaše dieťa môže len získať. Minimálne zdravý pohyb, zmysluplné využitie voľného času, veľa nových kamarátov, krásneho koníčka a v prípade ambícií aj tenisovú budúcnosť. Zavolajte nám už dnes a spoločne vyberieme najlepšiu tenisovú cestu pre vaše dieťa. Robíme to už viac ako 19 rokov.

Naši tréneri

Stanislav Cholvád - tenisový tréner
Stanislav Cholvád

Som stará škola ale ctím priateľský a rovnocenný vzťah so zverencom. Naučiť a zabaviť - základ dobrého tréningu.
Veronika Macháčková
Veronika Macháčková

Nikdy nešportuj preto, aby si potešil iných. Tenis musíš robiť pre seba, svoje potešenie a radosť. Spolu v tenise dosiahneme to, po čom túžiš.
Mário Matušek - tenisový tréner
Mario Matušek

Každú minútu tréningu naplníme tenisom, zábavou a pohodou. Ani si nevšimnete, že som bol aj trochu prísny. Tešíte sa na ďalší tréning?

Kam ďalej?

Bookmark and Share

tlačítko Online prihláška na tenis pre dieťa

Rozvrh tréningov platný od 6.5.2024 do 18.10.2024.

Realizované s podporou BBSK

tlačítko rozpis tenisových tréningov

 

Trénujeme na kurtoch v Mestskom parku.
Pondelok - piatok od 16.00 - 19.00 h

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

© 2015 Tenisová škola Stanislav Cholvád. Mobil: 0903 369 963 | E-mail: tktlaciarik@gmail.com